Staňte se členem SAI

Být členem SAI znamená podporovat svoji profesní organizaci, která vás zastupuje v různých institucích a všude tam, kde končí možnosti jednotlivce.

SAI pro každého autora, interpreta i hudební instituci

Členové SAI vytváří důležitou profesionální skupinu hudebníků, jejichž hlas, potřeby a požadavky jsou zastupovány vůči třetím stranám – vládním i nevládním institucím, kolektivním správcům a případně dalším soukromým či neziskovým subjektům. Členstvím v SAI významně pomáháte s podporou vlastního profesního prostředí v oblasti populární hudby.

SAI svým členům

Členové profesní organizace SAI:

  • Mají nárok na bezplatné právní poradenství v oblasti autorského práva
  • Jsou pravidelně informováni o zásadních změnách a záměrech nejen v souvislosti s kolektivní správou a autorským právem
  • Mohou na volebním sněmu kandidovat do Rady SAI a podílet se tak na strategickém směřování organizace
  • Mohou využít poradenství při zpracování grantových žádostí
  • Účastnit se kulatých stolů, kde řešíme širší problematiku naší tuzemské tvorby, ochrany autorského díla a výkonů na veřejnosti a pravidel v hudební sféře
  • Pro členy SAI zajišťujeme potřebná doporučení na podporu jejich projektů (např. Nadace Život Umělce) a navrhujeme umělce na různá významná ocenění (Senior Prix, cena Ministerstva Kultury)
  • Mohou žádat o finanční pomoc pro rodiny muzikantů v životní tísni
  • Získávají slevy u některých našich partnerů

Členský poplatek

Členem SAI se stává zájemce po zaplacení členského příspěvku v hodnotě 200 Kč/rok. Členství je platné vždy do 31. 12. daného roku.

Chci se stát členem SAI

Pokud se rozhodnete stát se členy SAI a svým členstvím podporovat činnost svazu, vyplňte následující formulář, nebo napište na e-mail sai@sai.cz.

Po přihlášení a zaplacení případného dobrovolného členského příspěvku na č.ú. SAI – 182559859/0300, (var. symbol – Vaše rodné číslo, datum narození, nebo stávající registrační číslo Vašeho členského průkazu) obdržíte elektronickou mobilní legitimaci SAI. Kontaktovat Vás bude Marie Bartulíková (tajemnice SAI tel: +420 736 419 287).