Karavana

Pořad na Country Rádiu, ve kterém jednou měsíčně představí Denisa Marková a Jiří Vondráček písničky z tuzemské produkce folk a country scény.

O pořadu

Od roku 2023 se vysílá Karavana na Country rádiu nově každý druhý pátek v měsíci od 19 do 20 hod. Denisa Marková a Jiří Vondráček představí čtyři interprety a jejich 2 písničky, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů.
Repríza se vysílá následující pondělí od půlnoci.

Následně je jedna ze dvou písniček daného interpreta představována jako písnička týdne Country rádia. Zazní tedy od pondělí do pátku, až ji nahradí další interpret s písničkou týdne. Písničky jsou pak testovány a zařazovány do playlistu Country rádia.

Současně vzniká nový samostatný playlist Karavany na Youtube kanálu Country rádia, kde jsou představovány postupně všechny Karavany od roku 2018 v Youtube verzi. Písničky týdne jsou představovány také v elektronických novinách www.eportyr.cz

Jak se přihlásit

Do Karavany můžete nabízet dvojice písniček o kterých se domníváte, že by na Country rádiu měly a mohly znít. Adresa pro zasílání písniček ve formátu MP3 a informací o písničce a kapele je agenturajv@gmail.com.

Písničky na Country Rádiu

Úspěšnost písniček z Karavany na Country Rádiu bude záležet především na posluchačích a příznivcích jednotlivých interpretů. Tedy jak si o ně budou psát například do písniček na přání, aby dramaturgie věděla, že je o ně zájem…

Písničky na přání vysílá Country Rádio každý den od 17 do 18 hod.
Pomocí formuláře napiš do studia si je možné o písničky požádat… na přání, nebo k probuzení…
Vysílací studio tel.: 210 323 333
SMS: 720 001 111
e-mail: studio@countryradio.cz
Nebo nechat vzkaz na záznamníku Country rádia tel.: 266 700 626…

Country rádio čeká na ohlasy posluchačů, maily, SMS i telefonáty.

Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. SAI je vedle dalších hudebních projektů partnerem Karavany.