Anna Mašátová: Matka Tereza české hudební scény? To si dám na triko!

Anna je hlavní vedoucí marketingu a PR v Ameba Production, tedy společnosti, která pořádá české festivaly v čele s Rock for People. Od loňska je zároveň ředitelkou hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague, který v roce 2020 absolvoval premiéru čistě v on-line prostředí.

Jako manažerka zastupuje řadu umělců napříč žánry od Teepee přes Zabelov Group až po Davida Pomahače. Poslední jmenovaný mimo jiné pokřtil nové album na jednom z posledních koncertů před jarním lockdownem. Kromě toho Mašátová zasedá také v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu, spolupracuje s hudební kanceláří SoundCzech a sama píše do kulturních časopisů. Ani takto ale výčet jejich činností není kompletní. Setkali jsme se spolu v karlínské redakci Headlineru.

Napříč osmi díly podcastové série Pražská hudba jsme vám společně s Honzou Vedralem přinášeli příběhy hudebních osobností a vize hudební krize roku 2020. Bavili jsme se s promotéry, produkčními, šéfy labelů i s populárními tuzemskými hudebníky. Série Pražská hudba končí. Ale podcasty pod hlavičkou Headliner CZ pro vás budeme připravovat i nadále. Děkujeme za vaši pozornost a podporu.

Originál článku naleznete na www.headliner.cz