Na Nouvelle Prague 2019 za polovic!

Nouvelle Prague je unikátní mezinárodní showcasový festival, který kombinuje program panelových diskusí a workshopů s koncerty českých i zahraničních interpretů. Na pořadu jsou klasická témata hudebního PR, filmové hudby či autorského práva.

Diskutovat se bude také o hudebním turismu nebo směrech, kterými se ubírá booking v ČR a zahraničí. V nabídce jsou témata jako „Various Failures“ aneb příklady špatné praxe, v rámci „Listen“ zas budete moci získat názor zástupců médií na úspěch konkrétní skladby v éteru.

Nouvelle Prague 2019 se uskuteční druhý listopadový víkend 8. – 9. 11. nově v prostorech Multifunkčníku sálu DOX+ a nedalekého Cross Clubu. Zapojit se do dění můžete už v předvečer 7. 11.

Podívejte se na celý program festivalu >>


Pro členy SAI

Máte li v roce 2019 aktivní členství v SAI, můžete se letos vzdělávat, networkovat a poznávat za polovic.

Napište si o slevu na sai@sai.cz, získá ji prvních 20 nejrychlejších!


Nenechte si ujít

Ve čtvrtek 7. 11. od 16h bude v DOX+ vedena panelová diskuse na téma současného a budoucího stavu české hudební scény a o 3 hodiny později se v rámci akce Czeching Skills překlopí téma k autorskému právu. Diskutovat s námi budou i zástupci SoundCzech, FESTAS, Státního fondu kinematografie a Ministerstva kultury ČR.

Kromě bohatého hudebního programu a série panelových diskusí se Nouvelle chystá ocenit významné hudební počiny uplynulého roku. O tom, jaké hudební médium, klub, nahrávací studio či osobnost si ocenění zaslouží můžete hlasovat do středy 6. 11. zde. Předávání cen se uskuteční 7. 11. v DOX+ za doprovodu Lovesong Orchestra a Wattican Punk Ballet. Na tuto akci je vstup zdarma.

 

Získejte slevu, staňte se členem SAI

Nejste v roce 2019 aktivním členem SAI a chcete získat 50% slevu na Nouvelle Prague 2019?

Staňte se členem ještě do 1. 11. 2019. a sleva může být vaše. Jak? Přečtěte si podmínky a výhody členství a vyplňte příslušný formulář, budeme vás kontaktovat.